Projekt: Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo

logotyp projektu Szkola Odpowiedzialna Cyfrowo

SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO to projekt budujący wspólnotę uczniów, rodziców i nauczycieli, dla których wartością jest kształtowanie równowagi między korzystaniem z nowych technologii i świadomym tworzeniem realnych więzi poza przestrzenią Internetu. Troszcząc się o ów balans wpływamy pozytywnie na dobrostan psychiczny, fizyczny i społeczny całej naszej społeczności szkolnej.

Wyniki badań projektu "Młode głowy" dla SP w Zakliczynie (rok szkolny 2022/2023)

Wszystkich zainteresowanych nauczycieli oraz rodziców zapraszamy w poniedziałek 16 października 2023r o godzinie 19:00 na spotkanie online: "E-uzależnienia a higiena cyfrowa. Gdzie zatem jest granica?" Link do spotkania

Co roku 10 października obchodzony jest
Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.
W związku z tym, garść informacji, z którymi warto się zapoznać.

ulotka depresja w liczbach
pdf Poradnik dla nastolatków – Zrozumieć depresję
pdf Poradnik dla rodziców i nauczycieli – Depresja to choroba, a nie gorszy dzień