200 lecie - Fotogaleria 1

 

pochód wyrusza spod szkoły pochód w rynku w tle ratusz na pierwszym planie wóz strażacki poczty sztandarowe w kościele w kościele zaproszeni goście w kościele pokłon oddany przez sztandar goście przemawia przedstawicielka rady rodziców harcerze dyrektor odśpiewanie hymnu chór złożony z uczniów szkoły przemawia dyrektor szkoły ujęcie ogólne w kościele złożenie wieńców przy kościele delegacje z wieńcami przejście ulicami zakliczyna do szkoły przejście ulicami do szkoły na rynku zaproszeni goscie przed tablicą pamiątkową odsłonięcie tablicy przemawia burmistrz poświęcenie tablicy poczty sztandarowe przy tablicy poświęcenie tablicy delegacja uczniów składa kwiaty pod tablicą
ujęcie ogólne goście zdjęcie najstarszego sztandaru szkoły zaproszeni goście uroczyste wejście na salę uroczysty polonez w pierwszej parze dyrektor uroczysty polonez uroczysty polonez kolejne ujęcie polonez kolejne ujęcie polonez koniec zaproszeni goście goście uroczystości goście poczty sztandarowe do hymnu! zaproszeni goście biją brawa przemawia kurator oświaty
przemówienie kurator oświaty przemawia poseł poseł wręcza uroczysty adres dyrektorowi przemówienie przemówienie przedstawicielki uścisk dłoni z dyrektorem przemawia burmistrz
gratulacje od burmistrza przemawia radna gratulacje od radnej delegacja strażaków gratulacje od strażaków przemawia były burmistrz gratulacje od byłego burmistrza przemawia pani wicedyrektor kwaity dla pani kurator kwiaty dla pana burmistrza widok ogólny na salę delegacja rady rodziców wręczenie okolicznościowych podziękowań wręczenie podziękowań przekazanie podziękowań burmistrz i kurator zdjecie kurator i burmistrza poseł i burmistrz zdjęcie z burmistrzem rozmowa z gościem wspólne zdjęcie gratulacje dla dyrektora od burmistrza wręczenie podziękowań dla dyrektora wręczenie podziękowań dla pani wicedyrektor wręczenie podziękowań dla pana wicedyrektora wicedyrektor i burmistrz 2 wicedyrektor i burmistrz wszyscy stoją ogólny widok na salę ogólny widok na salę w której odbywa się uroczystość widok na salę akordeoniści aktorzy na scenie występ taneczny fragment przedstawienia taniec pierwszoklasistów taniec pierwszoklasistów z oddali występy kolorowy taniec na scenie przemawia dyrektor zdjęcie z tyłu sali bardzo ciemne wspólne zdjęcie wykonawców przemawia dyrektor zdjęcie z panią kurator pamiątkowe zdjęcie