200-lecie SP Zakliczyn


Monitoring wizyjny

INFORMACJA O FUNKCJONOWANIU MONITORINGU WIZYJNEGO

Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich w Zakliczynie prowadzi monitoring wizyjny obiektów szkolnych oraz terenu wokół nich w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniów i pracowników przebywających na monitorowanym terenie oraz ochrony mienia. Podstawę prawną wprowadzenia monitoringu stanowią art. 108a ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r - Prawo oświatowe (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 996 ze zm.) oraz art. 22² ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 917 ze zm.).

Administratorem systemu monitoringu jest Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich w Zakliczynie .

Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych jest możliwy pod adresem e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Każda osoba ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

pdf ZARZĄDZENIE NR 03/SP/2019 Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Lanckorońskich w Zakliczynie z dnia 08 lutego 2019 roku w sprawie funkcjonowania monitoringu wizyjnego w Szkole Podstawowej im. Lanckorońskich w Zakliczynie

 

 


Copyright 2007-2020 - Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich w Zakliczynie. Realizacja Grzegorz Witek