200-lecie SP Zakliczyn

Strona główna arrow Aktualności arrow Sukcesy filmowe uczniów naszego Zespołu

Sukcesy filmowe uczniów naszego Zespołu

W ostatnim czasie uczniowie naszego Zespołu zostali laureatami dwóch konkursów filmowych.

Pierwszy z nich to Międzygminny Konkurs Filmów Krótkometrażowych ,,Św. Jan Paweł II u stóp Matki Bożej Jamneńskiej w życiu młodego człowieka na ziemi zakliczyńskiej”, który współorganizowało Starostwo Powiatowe w Tarnowie i radna RPT - pani Irena Kusion.

Reprezentantka naszego Gimnazjum Zofia Poręba stworzyła film opowiadający o pracy w duszpasterstwie akademickim i współpracy z o. Janem Górą byłej mieszkanki Zakliczyna pani Moniki Florek. Filmem tym, uczennica zdobyła pierwsze miejsce w tym konkursie.

za_film

Zosię i jej tatę, który był opiekunem tego projektu, nagrodziła pani radna powiatowa w towarzystwie burmistrza Dawida Chrobaka. Autorka tego interesującego filmu otrzymała upominek od patrona konkursu – Starostwa Powiatowego. Główną nagrodą dla zwyciężczyni jest wycieczka do Brukseli na zaproszenie europosła Edwarda Czesaka. https://youtu.be/OGPPvx6gf00W tym samym czasie odbył się Przegląd Filmów Patriotycznych: „Moja wizja patriotyzmu” zorganizowany przez PTG „SOKÓŁ – ŚWIAT PRACY” z Tarnowa. Cztery grupy uczniów naszego Zespołu z sukcesem wzięło udział w tym przeglądzie. Zajęły wszystkie miejsca na podium oraz zdobyły Nagrodę publiczności.

a. olejnik

Podczas Akademii na zakończenie roku szkolnego prezes PTG Sokół Świat Pracy pan Andrzej Olejnik wręczył nagrody i dyplomy autorom zwycięskich prac.

I miejsce oraz ex aequo Nagrodę publiczności zdobył film „Moja wizja patriotyzmu”.

i miejsce

Autorkami filmu są uczennice Gimnazjum: Zuzanna Kusek, Karolina Malisz, Izabela Nosek, Patrycja Robak. https://youtu.be/R4vZJNyY1F8
II miejsce filmem „Polska moją ojczyzną” zdobył zespół uczennic Szkoły Podstawowej w składzie:

ii miejsce

Justyna Perkman, Monika Zielińska. https://youtu.be/7NgJdcVKmJ4III miejsce przypadło uczennicom Gimnazjum

iii miejsce

Nikoli Pach oraz Joannie Wierzchowiec za film „Moja wizja patriotyzmu”. https://youtu.be/cFnI-z_dn0UNagrodę publiczności ex aequo zdobył film „Obietnica” stworzony przez uczniów Gimnazjum:

nagroda publicznosci 

Marlenę Hajduk, Kamila Jaszczura, Mikołaja Kulaka, Sandrę Sikorską, Wiktorię Słowińską. https://youtu.be/BGy7XVAF-wAGratulujemy sukcesów!

 


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Copyright 2007-2017 - Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich w Zakliczynie. Realizacja Grzegorz Witek