200-lecie SP Zakliczyn


rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Z dniem 01 marca 2017 r. rozpoczyna się rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych Szkoły Podstawowej w Zakliczynie na rok szkolny 2017/2018.

Rekrutacji podlegają dzieci przyjmowane po raz pierwszy do oddziału przedszkolnego oraz dzieci przyjmowane do klasy pierwszej, które mieszkają poza obwodem Szkoły.

Rodzice dzieci, które jako 5-latki uczęszczały w roku szkolnym 2016/2017 do oddziału przedszkolnego przy Szkole, mogą złożyć deklarację o kontynuacji realizacji rocznego przygotowania przedszkolnego w roku szkolnym 2017/2018.

Rodzice dzieci przyjmowanych po raz pierwszy do oddziału przedszkolnego oraz rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem Szkoły Podstawowej w Zakliczynie winni złożyć w sekretariacie wniosek o przyjęcie do Szkoły.

Natomiast dzieci zamieszkałe w obwodzie Szkoły Podstawowej w Zakliczynie przyjmowane są do klasy pierwszej z urzędu. W takim przypadku rodzice winni złożyć pisemne zgłoszenie o przyjęciu dziecka do klasy pierwszej.

Dokumenty związane z rekrutacją lub zgłoszeniem dziecka można składać w sekretariacie Szkoły przy ul. Malczewskiego 56 we wszystkie dni robocze w godzinach od 7 do 15. Rodzice przy składaniu dokumentów winni okazać do wglądu dowód osobisty oraz odpis aktu urodzenia dziecka.

 DOKUMENTY DO POBRANIA:

pdfWniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Lanckorońskich w Zakliczynie na rok szkolny 2017/2018 

 pdfDeklaracja o kontynuacji wychowania przedszkolnego

 pdfWniosek o przyjęcie dziecka do SP Zakliczyn

 pdfZgłoszenie dziecka do SP Zakliczyn

 


Copyright 2007-2017 - Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich w Zakliczynie. Realizacja Grzegorz Witek